logo

השיפוצים שיביאו יותר שוכרים לבית שלכם

 רווח.

האמת היא שאם אתם רוצים להשכיר דירה בתל אביב, כל שיפוץ קל יכול להוסיף משמעותית לערך של הדירה, ולהגדיל את סך השכירות שתוכלו לבקש.

הדיווח השנתי של מגזין Remodeling לשנת 2020, מצא כי כל שינוי או שיפוץ שנערוך בתוך הבית, יתרום משמעותית למשיכה שלו ועודד לקוחות פוטנציאליים לבחור בו. אתם תופתעו עד כמה שיפוץ קל באמבטיה או במטבח יכול להעלות את ערך הבת שלכם פי כמה מונים.

משום שתל אביב היא מיקום נחשק, פרסום דירה להשכרה בתל אביב מתחיל ונגמר ביופי ובפונקציונליות של הדירה. לכן, מומלץ להשקיע ולשפץ את הדירה בהתאם, כך שתביא להתעניינות רבה ואולי אפילו להצעות שמתעלות על השכירות הראשונית.

 

 

 

תשברו כמה קירות

רוב האנשים מעדיפים לשכור בתים שהם בעלי חללים גדולים, במיוחד כאשר מדובר בזוגות, משפחות גדולות או מספר משותפים. 

פנו אל קבלן ובחנו את האפשרות לשבור מספר קירות, בכדי לפנות יותר מקום בבית ולהגדיל את נפח החדרים. כל עוד הבית שומר על המבנה הבסיסי שלו ועל יציבותו, מאוד מומלץ לנסות ולשבור כמה קירות בנכס.

כיום, כל הנדימן תל אביב לרוב ימליץ לכם לשלב בין חדר המטבח, פינת האוכל והסלון, ולשבור את הקירות המפרידים בין החללים הללו. אנשים נהנים לנוע בחללים הללו בחופשיות, ליהנות מהמרווח של הבית ומהאור הטבעי שמגיע מכל כיווני האוויר.

 

 

 

החליפו את החלונות והדלתות (במיוחד את דלת המוסך)

חלונות ותריסים עשויים להישחק מהר מאוד, במיוחד בעקבות עונות הברד והגשמים. אם החלונות אינם במצב טוב או לא נראים טוב, מאוד מומלץ להחליף אותם בחדשים ופונקציונאליים יותר. בנוסף, כדאי לכם להתקין בכל חלון רשת נגד חרקים, שמעצימה משמעותית את הנוחות של הבית.

כולם נוגעים בדלתות הבית, טורקים את דלתות הבית ובעקבות זאת גם שוחקים אותן. אם דלת חורקת, אינה ננעלת או פשוט אינה נעימה לעין, מומלץ פשוט להחליף אותה או לכל הפחות לתקן אותה, בכדי להגדיל את ערך הבית. 

 

 

 

שדרגו את האמבטיה

לפי בראד האנטר, המנהל הכלכלי של חברת HomeAdvisoe, שיפוץ האמבטיה מכפיל את הסיכויים שלכם להשכיר את הדירה שלכם מהר ובסכום גבוה יותר. לפי דיווח שנתי של החברה, נמצא כי רוב הבתים שבהם חדרי אמבטיה ומטבח משופצים, הם גם הבתים המועדפים על קהל השוכרים של היום.   

אחרי הכול, מדובר בחדר שבו כולנו רוצים להרגיש נקיים, ובתל אביב חלק מהדירות מאוד ישנות, וכך גם מראה האמבט. 

פרסום דירה להשכרה בתל אביב עם אמבטיה ישנה, המלאה בעובש או פטריות פשוט לא תתקבל, לכן חשוב להקפיד ולנקות את חלל האמבטיה היטב, להחליף את הקרמיקות והריצוף, להחליף את הכיור ולוודא כי הצנרת פועלת באופן תקין. 

שדרוג מצוין נוסף הוא שילוב של אמבט ומקלחות בחלל האמבטיה.

 

 

 

השקיעו בפרקט

בתים שמרוצפים בפרקטים ידועים כבתים שאנשים אוהבים יותר, משום שהם חמימים ונעימים יותר בחורף, ומאוד נוחים גם בקיץ, פחות מציגים לכלוך ומאוד נוחים גם לפעילות ספורטיבית.

שקלו להחליף את הרצפה שלכם בפרקט או לחלופין לחדש את הפרקט, במידה וחלק מהעץ נשחק. כיום אף קיימים תחליפי עץ לפרקט שמאוד נוחים, אקולוגים וחסכוניים. 

 

 

 

טפלו היטב בגג

אמנם בעת פרסום דירה להשכרה בתל אביב לרוב לא מזכירים את מצב הגג, אך כל דייר חכם ידע לשאול אתכם מה מצב הנזילות בבית במהלך החורף.

נזילות גג הן מצב מתמשך ומאוד לא נעים, שלא הייתם רוצים להימצא בו בחורף. לכן, כדאי לכם להתקשר לזגג מבעוד מועד שיבדוק את הגג, ויתקן חללים פתוחים במקרה הצורך. 

פרסום דירה להשכרה בתל אביב לאחר שיפוץ, ילהיב הרבה יותר קונים ויעודד אותם לפנות אליכם מהר ככל האפשר. משום שתל אביב היא המיקום הרצוי ביותר בישראל, הסיכויים גבוהים שתמצאו לדירה שלכם הרבה מאוד לקוחות פוטנציאליים, ותיהנו מהכנסה פאסיבית נאה בעקבות ההשכרה.

Find homes on VARIA